دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

1:40:02 PM 1398 / 06 / 30
 
اخبار

معاونت غذا و دارو

مجوز تاسیس 3 باب داروخانه در کاشان صادر شد/ اجرای طرح بازرسی داروخانه های تحت پوشش این دانشگاه

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کاشان از صدور مجوز تاسیس 3 باب داروخانه در این شهرستان خبر داد.

دکتر حمیدرضا بنفشه در گفت و گو با وب دا گفت: به منظور دسترسی آسان به خدمات دارویی در حومه این شهرستان، مجوز تاسیس این داروخانه ها صادر شد.

وی، با اشاره به انجام اقدامات لازم در خصوص صدور مجوز، تایید صلاحیت و ... داروخانه ها در کمیسیون ماده 20 دانشگاه های علوم پزشکی افزود: مجوز تاسیس این داروخانه ها با هدف سهولت و دسترسی آسان مردم جهت تامین داروهای مورد نیاز با هماهنگی شورای منطقه صادر گردید.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کاشان تصریح کرد: این سه باب داروخانه در شهرستان آران و بیدگل، شهر برزک و روستای محمدآباد تاسیس می شود.

اجرای طرح بازرسی داروخانه های تحت پوشش این دانشگاه

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از اجرای طرح بازرسی داروخانه های تحت پوشش این دانشگاه در ساعات بعداز ظهر خبر داد.

دکتر حمیدرضا بنفشه در گفت و گو با وب دا گفت: این طرح در راستای افزایش نظارت برعملکرد داروخانه های تحت پوشش و ارتقای ارائه خدمات دارویی به مردم مطابق با آئین نامه داروخانه ها انجام می شود.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: بازدید از داروخانه های خصوصی مناطق تحت پوشش به صورت معمول ماهیانه یکبار صورت می گیرد که گزارش بازید انجام شده حاکی از حضور مسئولیت فنی در داروخانه ها و ارائه مطلوب خدمات دارویی می باشد و با معدود تخلفات گزارش شده برخوردهای لازم طبق مقررات انجام شده است.

ساعت : 13:52 -  روز  : یکشنبه  - 21 /  4 / 1394 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :926

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: