دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

2:27:01 PM 1397 / 03 / 07
 
اخبار

پیام وزیر بهداشت به مناسبت گرامیداشت روز دندانپزشکی و آغاز طرح تحول سلامت دهان/اجرای این طرح امیدبخش ارتقاء سلامت دهان بر اساس سند چشم ‏انداز کشور است

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مناسبت گرامیداشت روز دندانپزشکی و آغاز طرح تحول سلامت پیامی صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (وب دا)؛ دکتر سیدحسن هاشمی در این پیام «طرح تحول سلامت دهان» که به همدلی و همراهی تمامی گروه‏های دندان‏پزشکی امید بسته است در آغاز راه خود می‏باشد و این طرح امیدبخش شکوفایی بخش ارتقای سلامت دهان بر اساس سند چشم‏ انداز کشور است.

وزیر بهداشت در این پیام از تلاش های اعضای شورای سلامت دهان و تمام اساتیدی که در همفکری، طراحی، اجرا و نظارت این طرح کوشیده اند، قدردادنی کرده است.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

 

به نام خداوند جان و خرد

بهار فصل شکفتن و آفرینش زیبایی‏هاست و چه زیباتر، که در چنین ایام رویش و سرزندگی، مقام و جایگاه دندان‏پزشک به عنوان پرچم‏دار و طلایه‏ دار طراحی و خلق زیبایی در عرصه سلامت دهان و بهبود کیفیت زندگی مردم عزیز ایران اسلامی هر ساله نکو داشته می‏شود.

«طرح تحوّل سلامت دهان» که به همدلی و همراهی تمامی گروه‏های دندان‏پزشکی امید بسته است در آغاز راه خود می‏باشد و این امیدبخش شکوفایی بخش ارتقای سلامت دهان بر اساس سند چشم ‏انداز کشور است. بدیهی است که در سالی که به سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی نام گرفته، گرمی دستان هنرمند و ذهن خلاق جامعه دندان‏پزشکی کشور در راستای اعتدال و با تکیه بر تدبیر هوشمندانه امیدی دلگرم‏ کننده در نظام سلامت خواهند آفرید و من به این مهم ایمان دارم.

بدون تردید اجرای این برنامه با همکاری گروه‏های تخصصی مختلف و اندیشمندان علوم دندان پزشکی میسر خواهد شد و در این راستا از نظرات و راه‏کارهای ایشان بهره خواهیم جست.

بر خود لازم می‏دانم از تلاش‏های اعضای محترم شورای سلامت دهان و تمامی بزرگوارانی که در همفکری، طراحی، اجرا و نظارت این طرح، که در واقع شامل تمامی اعضای خانواده دندان‏پزشکی می شود، قدردانی کنم.

در پناه یکتای بی‏ همتا سلامت و پیروز باشید.

 

دکتر سیدحسن هاشمی

وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی

 

گفتنی است: طرح تحول سلامت دهان در کشور یکشنبه 23 فروردین ماه با حضور وزیر بهداشت و مسئولین دستگاههای ذیربط آغاز خواهد شد.

منبع: وب دا

 

ساعت : 14:23 -  روز  : شنبه  - 22 /  1 / 1394 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :1086

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: