دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

3:48:38 AM 1398 / 06 / 01
 
اخبار

طرح تحول نظام سلامت

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی:

مجلس صد درصد از طرح تحول نظام سلامت حمایت می کند

نماینده مردم شهرستان کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس صد درصد از طرح تحول نظام سلامت حمایت می کند.

به گزارش وب دا، عباسعلی منصوری، در بازدید از روند اجرای برنامه تحول نظام سلامت در بیمارستان شهید بهشتی کاشان افزود: مجلس در سال گذشته علیرغم وجود مشکلات، بودجه خاصی را در این راستا به وزارت بهداشت اختصاص داد و در حال حاضر از آن حمایت می کند.

وی افزود: سعی خواهیم کرد در سال آینده، بودجه خاصی برای این طرح اختصاص دهیم تا مشکل درمان که مورد تاکید رهبری، دولت و خواسته مردم است، برطرف شود.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، روند طرح تحول سلامت نسبت به سال گذشته را مثبت ارزیابی کرد و افزود: سال گذشته با کمبود بودجه مواجه بودیم اما امیدواریم در سال آتی مجلس بودجه ای تصویب کند که با تخصیص آن رضایتمندی بیشتر مردم را در پی داشته باشد.

عباسعلی منصوری، با اشاره به قرار گرفتن کاشان در مسیر جاده ترانزیتی و پوشش قرار دادن شهرهای همجوار تصریح کرد: هر چند تحولاتی در بیمارستان شهید بهشتی این شهرستان انجام شده ولی مراجعات بیماران به این بیمارستان به عنوان یک بیمارستان جنرال، بالا و مشکلات در این خصوص زیاد است.

وی، به افزایش رضایتمندی مردم از این بیمارستان با آغاز طرح تحول نظام سلامت اشاره و تاکید کرد: برای رسیدن به نقطه مطلوب یعنی "رضایتمندی بیماران از خدمات" هنوز فاصله داریم و نیازمند کمک های بیشتر در این خصوص هستیم.

نماینده مردم شهرستان کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه سال گذشته بهترین قانون را در نظام سلامت داشتیم، ادامه داد: این طرح گامی ارزشمند است که شاهد آثار مثبت آن در کشور می باشیم.

نماینده مردم شهرستان کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه هم اکنون در ابتدای راه هستیم، یادآور شد: این تحول بایستی ادامه پیدا کند تا رضایت کامل مردم را جلب کند.

نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان های کاشان و آران و بیدگل، همچنین با تعدادی از بیماران در مورد نحوه ارائه خدمات درمانی در این بیمارستان گفتگو و نظرات آنان را در خصوص نحوه انجام خدمات جویا شد.

ساعت : 13:28 -  روز  : یکشنبه  - 9 /  9 / 1393 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :714

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: