دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

3:45:20 AM 1398 / 06 / 01
 
اخبار

طرح تحول نظام سلامت

معاون توسعه به همراه جمعی از مسئولین دانشگاه از روند اجرایی برنامه سلامت در بیمارستان بهشتی بازدید کرد

معاون توسعه به همراه دبیر کمیته اطلاع رسانی برنامه تحول نظام سلامت، قائم مقام معاون درمان و جمعی از مسئولین بیمارستان شهید بهشتی از روند اجرایی طرح سلامت در این بیمارستان روز سه شنبه مورخ 22/7/93 بازدید کردند.

به گزارش وب دا، معاون توسعه به همراه این مسئولین دانشگاه، ضمن بازدید از بخش های طبی یک، آی سی یو یک و دو و زنان و زایمان بیمارستان بهشتی از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات طرح سلامت در بیمارستان پرداختند.

دکتر فرزندی پور، در این بازدید در جریان روند اجرای برنامه تحول نظام سلامت به خصوص بسته خدمتی "ارتقای هتلینگ" قرار گرفت و دستورات لازم را در راستای هرچه بهتر اجرا شدن این برنامه ارائه کرد.

دبیر کمیته اطلاع رسانی طرح تحول در نظام سلامت در دانشگاه، نیز در این بازدید بر لزوم اطلاع رسانی به بیماران تاکید کرد و اظهار داشت: افزایش آگاهی مردم و اطلاع رسانی در این راستا از حقوق بیماران می باشد.

دکتر مرتضی پنجه شاهی اظهار امیدواری کرد: اجرای کامل این طرح به تامین، حفظ و ارتقای سلامت، افزایش امید به زندگی و همچنین عدالت در سلامت منجر خواهد شد.

این گزارش حاکیست، مسئولین دانشگاه در این بازدید، از نزدیک با بیماران، مسئولین و پرسنل این بیمارستان دیدار و گفتگو کردند و نظرات آنان را از چگونگی ارائه خدمات جویا شدند.

برپایه این گزارش، این بازدیدها به منظور نظارت بر نحوه صحیح اجرایی شدن این طرح و عملکرد بیمارستان صورت گرفته و در خلال آن نظر مردم در مورد اجرای این طرح نیز پرسیده می شود

 

ساعت : 14:10 -  روز  : سه شنبه  - 22 /  7 / 1393 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :722

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: