دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

11:08:26 PM 1398 / 06 / 30
 
اخبار

وب سایت شانزدهمین جشنواره قرآنی دانشجویان افتتاح شد

 

سایت جشنواره شانزدهم قرآنی دانشجویانوب سایت شانزدهمین جشنواره قرآنی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور که شامل تازه ترین اطلاعات و اخبار مربوط به این جشنواره می باشد با همکاری مرکز فن آوری و اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی کاشان به صورت رسمی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه هدف از راه اندازی این سایت اطلاع رسانی به موقع از رویدادهای جشنواره شانزدهم و راهنمایی شرکت کنندگان و علاقه مندان جشنواره می باشد.
 
 در این سایت ضمن ارائه جدیدترین اخبار جشنواره ، امکان آشنایی با دبیرخانه ، مسابقات و بخش های مختلف جشنواره نیز فراهم شده است. راهنمای محل اسکان میهمانان ، معرفی کاشان ، دانشگاه علوم پزشکی و نقشه کاشان از مطالب دیگر این سایت است . از بخش های دیگر می توان به طرح روز ، پوستر جشنواره و لینک های مفید اشاره کرد. شایان ذکر است در آینده نزدیک بخش نتایج مسابقات و رویدادهای قرآنی کشور نیز در آن اضافه می گردد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده سایت به آدرس http://kaums.ac.ir  یا  http://quran.kaums.ac.ir مراجعه نمایند.

گفتنی است مرحله نهایی شانزدهمین جشنواره قرآن دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور 27 الی 29 اردیبهشت ماه 1390 در 14 رشته با شرکت 400 نفر از دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و با حضور 70 نفر از اساتید ، کارشناسان و داوران قرآنی در دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار می‌شود.

ساعت : 10:6 -  روز  : شنبه  - 27 /  1 / 1390 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :1609

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: