دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

4:24:45 PM 1398 / 04 / 31
 
اخبار

محکومیت ساخت فیلم موهن به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص)

اساتید، اعضاء هیات رئیسه، کارکنان، دانشجویان، دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، بسیج جامعه پزشکی، بسیج کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کاشان با صدور بیانیه های جداگانه ای، اقدام نفرت‌انگیز در ساخت فیلم موهن به ساحت پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد (صلى الله علیه و آله و سلم) را محکوم کردند.

در یکی از این بیانیه ها آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز نه تنها مسلمانان جهان بلکه تمامی انسان‌های مسئول،‌ روشن‌بین و ارادتمنددر سرتاسر دنیا از وضعیتی که قدرت‌های زورگو و سلطه‌گر در لوای شعارهای فریبنده لیبرال دموکراسی و حقوق بشر پدید آورده و به نام مقابله با تروریسم، وحشت‌ می‌آفرینند و خود ابرتروریست‌ها و از بزرگ‌ترین حامیان تروریست هستند، سخت دل آزرده و اندوهگینند.

برای تمامی آزاداندیشان جهان و قلب‌های آگاه در اقصی نقاط گیتی مثل آفتاب روشن است که آن چه قدرت‌های چپاولگر به نام حقوق بشر و دفاع از آزادی انجام می‌دهند،فریبی بیش نیست و عملکرد آن‌ها در حوزه‌های مختلف نشان داده است که خود مهم‌ترین تهدید کننده حقوق انسان‌ها و بزرگ‌ ترین عامل تهدید آزادی هستند.

ما دانشگاهیان نیز همراه با ملت آگاه و همیشه در صحنه ایران اسلامی ساخت این فیلم را به شدت محکوم و اعلان می کنیم که مسلمانان هرگز در برابر این حرکات شیطانی آرام نخواهند نشست و آمریکا منتظر اقدامات شدیدتر باشد.

ساعت : 11:40 -  روز  : شنبه  - 25 /  6 / 1391 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :1325

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: