دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

1:40:16 PM 1398 / 06 / 30
 
اخبار

اعضاء هیأت بورد گروه قلب وزارت بهداشت از دانشگاه بازدید کردند

اعضاء هیأت بورد گروه قلب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی روز دوشنبه مورخ 9/2/98 از گروه قلب دانشگاه بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل دانشگاه، این بازدید به منظور امکان سنجی ظرفیت های دانشگاه در خصوص جذب و تربیت دانشجو در مقطع دستیاری رشته قلب صورت گرفت.

 

رییس دانشگاه در نشست با اعضاء هیأت بورد قلب وزارت بهداشت، از همکاری تمامی اعضای این گروه، تشکر و قدردانی کرد.

 

اعضاء هیأت بورد قلب وزارت متبوع ضمن تشکر و قدردانی و ارزیابی از همکاری اعضای این گروه، مدیران و مسئولان دانشگاه جهت بازدید، دیدگاه خود را نسبت به گروه آموزشی قلب  در خصوص پذیرش و آموزش دانشجوی مقطع دستیاری اعلام کردند.

 

بر اساس این گزارش، در نشست معاون آموزشی دانشگاه، سرپرست و مدیران دانشکده پزشکی و اعضای هیات علمی گروه قلب دانشگاه با اعضاء هیأت بورد وزارت متبوع، مسایل  پیش روی گروه قلب به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

 

دکتر حسن رجبی مقدم عضو هیات علمی گروه جراحی قلب نیز در این نشست، در رابطه با سابقه گروه، اهمیت این رشته، اعضای هیات علمی، امکانات گروه و همچنین توجه و پشتیبانی دانشگاه و دانشکده توضیحات مبسوطی ارائه نمود.

 

یادآور می شود: دکتر محمد اسد پور پیران فر، دکتر حمید صانعی، دکتر حسین ترکمن و دکتر ریحانه زوار  اعضاء هیات بورد، از امکانات و فضاهای آموزشی و تحقیقاتی گروه و مراکز مرتبط با گروه قلب در بیمارستان بهشتی بازدید به عمل آوردند.

 

ساعت : 13:52 -  روز  : سه شنبه  - 10 /  2 / 1398 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :319

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: