دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

1:19:07 PM 1398 / 05 / 02
 
اخبار

پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت روز ملی منابع انسانی

رئیس دانشگاه در پیامی 25 فروردین ماه "روز ملی منابع انسانی" را به تمامی همکاران فعال در این عرصه تبریک گفت.

 

 به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل دانشگاه، متن پیام تبریک دکتر کوچکی به این شرح است:

 

بسمه تعالی

منابع انسانی؛ حیاتی ترین و ارزشمندترین منابع هر سازمان هستند و در صورت استفاده صحیح از توانمندی این منابع، می تواند ضعف های درونی و تهدیدهای برونی سازمان را به صورت بارز، رفع نموده و قوت های درونی و فرصت های برونی را به بهترین شکلی به خدمت گیرد.

 

بدیهی است از آن منظر که تمامی مسیر توسعه تمدن زیست کره ما، به دست انسان‌هایی صورت پذیرفته که در کنار همه منابع در دسترس سازمان‌ها و شرکت‌ها، یک منبع بسیار مهم و یک رکن اساسی به شمار می‌روند. به همین دلیل است که در حوزه دانش‌های مدیریت، مدیریت منابع انسانی یکی از حوزه‌های کلیدی و بنیادین این دانش‌ها را تشکیل می‌دهد.


 

اینجانب 25 فروردین ماه که به عنوان روز ملی منابع انسانی نامگذاری شده را به همکاران گرانقدر و پرتلاش در حوزه منابع انسانی دانشگاه تبریک عرض می نمایم و امیدوارم تا با تلاش و تعامل همکاران شاغل در این حوزه دانشگاه، این فرمایش مقام عظمای ولایت حضرت آیت اله خامنه ای (مدظله العالی) " نیروی انسانی صالح، چابک و برخوردار از فکر و مدیریت صحیح در کنار ایستادگی، عزم راسخ، توکل به خدا و  امید به آینده، راهگشاترین عناصر در رساندن ایران اسلامی به جایگاه بزرگ تاریخی و متناسب با شأن آن هستند" را تحقق بخشند.

 

 دکتر ابراهیم کوچکی

رئیس دانشگاه

ساعت : 13:53 -  روز  : یکشنبه  - 25 /  1 / 1398 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :247

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: