دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

8:31:10 AM 1398 / 03 / 29
 
اخبار

پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت روز دندانپزشک

رئیس دانشگاه در پیامی روز دندانپزشک به تلاشگران حوزه سلامت دهان و دندان تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل دانشگاه، متن پیام تبریک دکتر کوچکی به این شرح است:

بسمه تعالی

بیست و سوم فروردین ماه نماد قدردانی از مقام و جایگاه تلاشگرانی است که به عنوان یکی از اعضای تیم سلامت؛ با توجه به خدماتی که در راستای درمان بیماری‌های دهان و دندان، ارتقای سطح سلامت، پیشگیری و آموزش روش‌های بهداشتی به افراد جامعه ارائه می دهند، نقش بسیار مهم و قابل توجهی در نظام سلامت و ارتقای کیفیت زندگی افراد جامعه ایفا می کنند.


امروزه با توجه به اولویت پیشگیری بر درمان، می بایست دانشگاه های علوم پزشکی با بهره گیری از تمام ظرفیت های خود در راستای فرهنگ سازی بیشتر و انجام آموزش های لازم و کاربردی تر در جامعه به خصوص در مدارس و برای دانش آموزان در پیشگیری از بروز بیماری های دهان و دندان در جامعه  همچون سایر عرصه ها پیشرو باشد.


امیدواریم در سایه پیشرفت روزافزون علوم دندانپزشکی شاهد گام های بلند و استواری در راستای ارتقای سلامت جامعه بوده و برگ زرینی بر دستاوردها و افتخارات حوزه سلامت  بیافزاییم.


اینجانب ضمن گرامیداشت "روز دندانپزشکی" این روز را به جامعه دندانپزشکی دانشگاه تبریک عرض می کنم و امیدوارم با تلاش هرچه بیشتر در اجرای برنامه های اساسی سلامت دهان و دندان نقش ارزنده ای را ایفا نموده و گام های بلند و استواری در راستای اعتلای فرهنگ سلامت جامعه و نیل به اهداف دانشگاه برداریم.

ساعت : 9:36 -  روز  : شنبه  - 24 /  1 / 1398 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :190

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: