دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

2:02:03 PM 1398 / 05 / 02
 
اخبار

مراسم تکریم و معارفه مدیران حوزه آموزشی، فرهنگی و بازرسی دانشگاه برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه جمعی از مدیران آموزشی، فرهنگی و بازرسی با حضور رئیس دانشگاه، اعضای هیات رئیسه و جمعی از مسئولین دانشگاه در تاریخ 18/1/98 در سالن شهداء ستاد مرکزی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، رئیس دانشگاه در این نشست، از زحمات دکتر مهرداد مهدیان در طول دوران تصدی مرکز امور هیات علمی، دکتر محمود صفاری در طول دوران تصدی مدیریت آموزش و تحصیلات تکمیلی، احمدرضا لطف آبادی در طول دوران تصدی مدیریت امور فرهنگی و دکتر محمد حسین صالحی در طول دوران تصدی دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه قدردانی نمود.

 

دکتر ابراهیم کوچکی، همچنین احکام دکتر احسان نبوتی به عنوان دبیر مرکز امور هیات علمی، دکتر مسعود مطلبی کاشانی به عنوان مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، محمد خبازی به عنوان سرپرست دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات و نیز دکتر محمد حسین صالحی به عنوان مدیر امور فرهنگی دانشگاه را به آنان ابلاغ و برای آنان آرزوی موفقیت کرد.

 

رئیس دانشگاه، جلسات تکریم و معارفه را فرصتی برای بزرگداشت و تکریم از زحمات اشخاصی که در سمت های مختلف فعالیت می کنند، عنوان کرد و از زحمات تمامی مدیران واحدهای فوق تجلیل و برای مدیران جدید آرزوی موفقیت کرد.

 

این گزارش حاکیست: مسئولین سابق و جدید مرکز امور هیات علمی، مدیریت آموزش و تحصیلات تکمیلی، مدیریت امور فرهنگی و دفتر بازرسی دانشگاه نیز در این جلسه برنامه های اجرایی در حوزه فعالیت و مسئولیت خود را ارائه کردند.

 

شایان ذکر است در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدیه به رسم یادبود از تلاش های این عزیزان قدردانی به عمل آمد.

 

ساعت : 19:12 -  روز  : یکشنبه  - 18 /  1 / 1398 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :560

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: