دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

3:06:37 PM 1398 / 02 / 29
 
اخبار

جمعی از اساتید گروه داخلی بیمارستان شهید بهشتی تجلیل شدند

مراسم تجلیل از سه تن ازاساتید گروه داخلی بیمارستان با حضور رئیس دانشگاه و جمعی از مسئولین در بیمارستان شهید دکتر بهشتی کاشان روز دوشنبه مورخ 20/12/97 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم  از آقایان دکتر حسین شریف، دکتر ابراهیم رضی و دکتر مجید احسانی تقدیر به عمل آمد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در این مراسم، بر ادامه برگزاری چنین مراسم هایی که باعث می شود تا از زحمات ارزشمند این عزیزان تقدیر شود، تاکید کرد.

 دکتر ابراهیم کوچکی گفت: این اساتید در سایه ایمان و عمل صالح جایگاه ویژه ای در بین پزشکان، مسئولان و مردم دارند و مهربانی، مدارا، توجه به نظر دیگران و پذیرفتن آرای همگان جزو ویژگی های ممتاز آن ها می باشد.

دکتر ابراهیم کوچکی بر اتحاد و انسجام و هماهنگی بیشتر پزشکان تاکید کردند و افزودند: پزشکان با وحدت و همدلی و حفظ حرمت و شان این حرفه مقدس در خدمت رسانی به بیماران و مردم کوتاهی نکنند.

وی، رعایت حال بیماران محروم و رسیدگی به آنها را نیز از وظایف یک پزشک خوب دانست و افزود: از آنجا که جایگاه ویژه علمی و قداست پزشکان همیشه مورد اعتماد، وثوق، احترام و رازداری مردم بوده است آ نها باید با رعایت صبر، حسن خلق و عشق در کار خود الگو باشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در بخش دیگری از سخنان خود، با بیان اینکه بزرگترین افتخار هر دانشگاهی شخصیت‌های علمی آن دانشگاه است، اظهار داشت: دانشگاه‌ها برای معرفی خودشان همیشه به سراغ این ستاره‌ها می‌آیند و ما بر خود می‌بالیم که ستاره‌هایی همچون دکتر شریفی، دکتر رضی و دکتر احسانی داریم.

جمعی از پزشکان و مسئولین دانشگاه نیز در ادامه این مراسم، ضمن ارج نهادن به شخصیت های این پزشکان، مطالبی و خاطراتی را بیان کردند.

در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدایایی از این پزشکان تقدیر به عمل آمد.

 

 

ساعت : 11:15 -  روز  : سه شنبه  - 21 /  12 / 1397 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :761

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: