دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

1:38:33 AM 1398 / 03 / 02
 
اخبار

از زمان راه اندازی مرکز آنژیوگرافی:

انجام بیش از 15 هزار عمل آنژیوگرافی و 4 هزار عمل آنژیوپلاستی در کاشان

 از زمان راه اندازی مرکز آنژیوگرافی مرکز قلب امام علی (ع) مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی کاشان از مهر ماه سال 89، بیش از 15 هزار عمل آنژیوگرافی و چهار هزار مورد عمل آنژیوپلاستی انجام شده است.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مدیر بیمارستان مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی کاشان، با اعلام این مطلب افزود: بخش آنژیوگرافی بیمارستان با کادری مجرب، پزشکان متخصص و فوق تخصص قلب و عروق و دستگاه های به روز دنیا به مردم منطقه خدمت رسانی کرده و توانسته با اقدام درمانی به موقع و مناسب، بیماران قلبی را به زندگی عادی خود باز گرداند.

 

دکتر سید محمد حسین مکی، با اشاره به اینکه بسیاری از بیماران قلبی از شهر ها و استان های دیگر کشور به این مرکز مراجعه می کنند، تصریح کرد: وجود این بیمارستان و متخصصان با تجربه سبب شده تا بیماران قلبی و عروقی در کوتاهترین زمان ممکن روند درمان خود را سپری نمایند.

 

وی، درد در ناحیه قفسه سینه، تنگی نفس به ویژه در زمان فعالیت، تپش قلب و حملات کاهش هوشیاری را عمده‌ترین نشانه‌های بیماری قلبی در افراد برشمرد.

 

مدیر بیمارستان در ادامه، با اشاره به اینکه پیشگیری مقدم بر درمان است افزود: کنترل قند و فشار خون، عدم مصرف دخانیات، کم‌ کردن استرس و تغذیه مناسب از مهم‌ترین عوامل پیشگیری می باشند.

ساعت : 14:28 -  روز  : دو شنبه  - 12 /  9 / 1397 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :297

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: