دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

11:40:16 PM 1398 / 05 / 28
 
اخبار

پیام رئیس دانشگاه به مناسبت 13 آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

رئیس دانشگاه به مناسبت 13 آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پیامی را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، متن پیام دکتر کوچکی به شرح ذیل است:

 

یوم ا... ۱۳ آبان، در حافظه تاریخی ملت بزرگ و سرافراز  ایران اسلامی، نقطه عطفی در جهت تداوم، استمرار و بالندگی انقلاب اسلامی است. این روز بزرگ، تبلور راهبرد مهم و تاثیرگذار ملت استوار و همیشه در صحنه ایران سربلند، یعنی  همگرایی و وحدت ملی  و تبعیت از ولایت فقیه است.

 

سیزدهم آبان ماه؛ تداعی رویدادهای مهمی چون تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام و برملا شدن سیاست ها و نیرنگ های استکبار جهانی علیه ایران اسلامی و جانفشانی جمعی از دانش آموزان انقلابی است.

 

بی‌تردید تجربه ۱۳ آبان، نقش سنگین و مهمی را بر دوش دانشگاهیان و دانش‌آموزان ایران اسلامی نهاده است و ضرورت دارد جوانان کشورمان با تکیه بر تعهد، مسئولیت‌پذیری و تخصص برخاسته از ایمان، خودباوری در حفظ آزادی و استقلال بیش از پیش کوشا باشند؛ از همه دانش‌آموزان، دانشجویان و استادان گرانقدر انتظار می رود با تلاش و کوششی مضاعف در راه علم‌اندوزی و تولید ثروت پرچم آزادی و استقلال کشورمان را بر افراشته نگاه دارند.

 

دانشگاهیان علوم پزشکی کاشان، با گرامیداشت یاد همه شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، همگام با اقشار مختلف مردم قدرشناس ایران، در مراسم راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار، حضوری فراگیر و گسترده خواهند داشت و ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی ابراز می‌نمایند.

 

دکتر ابراهیم کوچکی

رئیس دانشگاه

ساعت : 8:48 -  روز  : یکشنبه  - 13 /  8 / 1397 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :288

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: