2:59:10 PM   1397 / 03 / 04       ورود

امام باقر (ع): أحَبُّ المؤمنینَ إلَى اللَّهِ أسألُهُم. محبوبترین مؤمنان نزد خدا آنانند که بیشتر دعا کنند. ( میزان الحکمة: ج 4- ص24-ح 5793 )

اخبار

نتایج نهایی شانزدهمین جشنواره قرآنی دانشجویان علوم پزشکی در کاشان اعلام شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دبیر این جشنواره برگزیدگان رشته ترتیل خواهران را به ترتیب مرضیه سیاهپوش ازتهران ، کوثر نادم بویینی از اصفهان و هاجر پورپولاد از شیراز و نفرات برگزیده رشته قرائت ترتیل برادران را سیدمهدی میرمحمدی از تهران، حامد هوشنگ از یزد و مرتضی میرزامراد از شیراز به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی کرد.
دکتر طاهره مازوچی افزود: نفرات برگزیده رشته قرائت تحقیق در بخش برادران ابولفضل خلیلی از بقیه ا...، ابوذر کرمی از اراک، امیر مصدق از مشهد و نفرات برگزیده رشته قرائت تحقیق خواهران سمیه جعفری از یزد، سیما خلیلی از یاسوج و سپیده مختاری از تهران هستند.
 وی نفرات برگزیده رشته حفظ کل خواهران را نیز فهیمه نمازی از کاشان، ریحانه مدنیان از شهید بهشتی زهرا مقیمی از تهران و نفرات برگزیده این رشته در بخش برادران را امیرحسین امیری از تهران، مهدی شریف زاده از تهران و مجتبی شیخانی از مشهد اعلام کرد.
به گفته وی رشته حفظ 20 جزء برادران نفر اول ندارد و آقایان عرفان خلفی از اهواز ،محمدصادق نوری صفا از اصفهان و مصطفی فرهنگ از اهواز به عنوان تفرات دوم تا چهارم و برگزیدگان اول تا سوم این رشته در بخش خواهران طاهره نائبی از قم ،فاطمه دهقان از جهرم و صفورا محمدی از اصفهان هستند.
 مازوچی، معرفی شدگان حفظ 10 جزء برادران را سعید صالحی نژاد از یزد ،محمود حریری از خوزستان و سید موسی زین العابدین از تهران و برگزیدگان این رشته در بخش خواهران را حورا حچیمی از اهواز ، الهه منصوری از اصفهان و سمیه رحمتی از بیرجند اعلام کرد.
 وی اظهار داشت: معرفی شدگان رشته حفظ پنج جزء خواهران به ترتیب زینب وکیلی از قم ،فاطمه پرپور از کرمان و نرگس سالخورده و نفرات برگزیده این رشته در بخش برادران حمیدرضا فرزین از دانشگاه علوم پزشکی ارتش، علی باقری اصل از ایلام و محمدمهدی نصیری از شیراز می باشند.
دبیر شانزدهمین جشنواره قرآنی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور خاطرنشان کرد: محسن طاهری از کاشان، محمدعلی برزوئی از اراک و خدیجه چروی از گناباد منتحبین در رشته کتبی تفسیر هستند.
مازوچی نفرات برگزیده در رشته ترجمه و مفاهیم قرآن کریم این جشنواره را هم حمید حسینی از بیرجند، زهرا خیالی از یاسوج و صابره منتظران از یزد ذکر کرد.
 وی نفر اول بخش پژوهش را مهدی صالحی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان با موضوع اثر حفظ قرآن بر سلامت و سازگاری اجتماعی ، عاطفی و آموزشی دانش آموزان پسر در شهرستان فریدن در سال1389عنوان کرد و گفت : ریحانه علیخانی بروجنی ، سیده مرجان ربیعی ساداتی و فتانه منصوری از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با عنوان دیدگاه قرآن در مورد اتانازی در اخلاق پزشکی به عنوان برگزیدگان دوم و مهران علیجان زاده از علوم پزشکی قزوین با عنوان بررسی نقش قرآن و معنویت در ارتقاء بهداشت و سلامت فرد و جامعه نفر سوم این رشته هستند.
 به گفته وی برگزیدگان بخش هنری جشنواره با موضوع نماهنگ به ترتیب : محمد یوسفی رو بیات از زاهدان ، محمد جواد صرامی از اصفهان و حسام الدین خضری از بوشهر و رتبه های برتر در بخش عکس به ترتیب: علی عظیمی نژاد از زنجان ، اصغر تنها از سمنان و مهدی صالحی از کاشان می باشند.
مازوچی برگزیدگان بخش نشریه جشنواره را نیز بدون داشتن رتبه اول فاطمه ربیعی از کاشان و وحیده قاری زاده از یزد به عنوان نفرات دوم و برگزیدگان نقاشی را هم بدون رتبه اول سودابه علیدادی شمس آبادی و یاسمن حبیب زاده عمران از بابل به عنوان نفرات دوم و سوم این رشته هستند.
وی در پایان گفت: برگزیدگان بخش خوشنویسی درخط نستعلیق محمد مهدی پور از قزوین ، در خط شکسته نستعلیق سعید صحرایی از لرستان و در خط ثلث و نسخ سید محمد سجاد سجادیان از کاشان می باشند.

ساعت : 17:59 -  روز  : پنج شنبه  - 29 /  2 / 1390 /  شماره خبر : 43 / تعداد نمايش :2252

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: