نسخه چاپي ارسال به دوستپیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت روز فوریت های پزشکی و اورژانس

رئیس دانشگاه، در پیامی 26 شهریورماه روز فوریت های پزشکی و اورژانس را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

به گزارش وب دا، متن پیام دکتر مروجی به شرح ذیل است:

26 شهریور ماه سالگرد تاسیس اورژانس 115، فرصت مغتنمی است تا از کسانی که در تمامی ساعات شبانه روز و در هرشرایطی با صبر و بردباری آماده خدمت رسانی و نجات جان انسان ها هستند تقدیر و تشکر نمود.

سپید پوشان اورژانس با آگاهی و اشراف کامل بر مشقت ها و سختی های حرفه خود با عشق در این مسیر گام برمیدارند و با حضور و بهره گیری از تخصص خود افراد را در حساس ترین لحظات همراهی می کنند.

جهادگران خط مقدم درمان، با داشتن احساس مسئولیت در تمامی موقعیت ها بدون توجه به مخاطرات آن حضور پیدا کرده و تمامی تلاش و هدفشان حفظ سلامت همنوعان خود است.

خدمت به بیماران و نجات جان حادثه دیدگان فرصتی است مغتنم که پروردگار متعال نصیب بندگان برگزیده خود می نماید و شما این فرصت را بدست آورده اید.

امیدواریم که شاهد کاسته شدن حوادث ترافیکی و اتفاقاتی باشیم که سلامت روحی، جسمی و اجتماعی و از همه مهمتر، جان همشهریانمان را تهدید می کند .

امیدواریم با ایجاد زیر ساختهای مناسب چه در حوزه صنعت خودروسازی و چه در حوزه راه سازی و همچنین افزایش سطح آگاهی و ایجاد نگرش لازم  در مردم و انتخاب سبک زندگی سالم و ایمن ، بتوانیم شاهد کمترین میزان حوادث و اتفاقات تلخ در کشور عزیزمان باشیم.

بی شک در روند رو به رشد سوانح، حوادث و بلایا نیاز به خدمات و مراقبت های پیش بیمارستانی کاملا مشهود است و امروز نیز با شیوع بیماری کرونا بیش از هر زمان دیگر، نیاز به خدمات شما تلاشگران ارجمند عرصه سلامت احساس می شود .

اینجانب فرارسیدن بیست و ششم شهریور روز ملی فوریت های پزشکی را به همکاران همیشه بیدار این حوزه تبریک و تهنیت می گویم و از خدای مهربان برای همگان سلامتی و توفیق خدمت به همنوعان را خواهانم.

 

دکتر سید علیرضا مروجی

رئیس دانشگاه

١٠:٤٤ - جمعه ٢٦ شهريور ١٤٠٠ / شماره : ١٨٩٥ / تعداد نمایش : 1306

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: