نسخه چاپي ارسال به دوستجلسه کمیته تجویز و مصرف منطقی دانشگاه برگزار شد

جلسه کمیته تجویز و مصرف منطقی دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه و سایر اعضاء برگزار شد. 

به گزارش وب دا، دکتر مروجی رئیس دانشگاه در این جلسه، نقطه نظرات خود را در خصوص تجویز منطقی داروها بالاخص داورهای مورد استفاده در کووید -19 ارائه کرد. 

معاون غذا و دارو دانشگاه نیز در این نشست، ضمن اشاره به اهداف و رسالت کمیته تجویز و مصرف منطقی داروها، بر اهمیت رعایت پروتکل های درمانی در درمان بیماران مبتلا به کرونا تاکید نمود. 

دکتر بنفشه معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه نیز، به ارائه مطالبی در خصوص داروهای مورد استفاده برای درمان بیماری کووید ۱۹ و بیماری قارچ سیاه یا موکورمایکوزیس پرداخت.

 دکتر کتایون خاموشی متخصص بیماری های عفونی نیز، مطالبی در خصوص پروتکل های مورد استفاده در دنیا و ایران در درمان بیماری کرونا را ارائه نمود. 

لازم به ذکر است: در پایان مصوب گردید با استفاده از ظرفیت های شهرستان و همکاری با سایر سازمان ها و فضای مجازی به آموزش عامه مردم  با هدف افزایش سطح آگاهی مردم در خصوص دارو درمانی دوران کرونا پرداخته و همچنین با همکاری معاونت های آموزشی، درمان و غذا و دارو دانشگاه کارگاه های بازآموزی جهت پزشکان درمانگر بیماری کرونا برگزار شود. 

شایان ذکر است: همچنین تشکیل زیرگروه های  مرتبط با تجویز مصرف منطقی داروها توسط معاونت غذا و دارو شکل گرفته و پس از بررسی عملکرد پزشکان تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی کاشان که با همکاری سازمان نظام پزشکی، معاونت درمان و سازمان های بیمه گر صورت خواهد گرفت، اقدامات ارشادی و اطلاع رسانی به پزشکان صورت گرفته و گزارش آن در جلسه بعدی کمیته ارائه شود.

٠٩:١٩ - يکشنبه ٢١ شهريور ١٤٠٠ / شماره : ١٨٨٠ / تعداد نمایش : 164

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: