نسخه چاپي ارسال به دوست


نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل عنوان کرد:
دانشگاه علوم پزشکی کاشان قطب سلامت قدرتمند در شمال استان اصفهان

نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه علوم پزشکی کاشان قطب سلامت قدرتمندی در شمال استان اصفهان است که خدمات بزرگی را ارائه کرده است.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل دانشگاه، دکتر سید جواد ساداتی نژاد، حوزه سلامت را بسیار مهم برشمرد و از خدمات دکتر ابراهیم کوچکی در زمان تصدی خدمت تشکر و برای دکتر سید علیرضا مروجی آرزوی موفقیت نمود.

وی، یکی از ویژگی های دکتر کوچکی را در طول خدمت پیگیری ساخت و تکمیل پروژه های عمرانی حوزه سلامت بیان کرد.

دکتر ساداتی نژاد، با اشاره به کمبود تخت و ضرورت ساخت بیمارستان بقیه ا...، ضمن تشکر از خیرین سلامت، خواستار حمایت بیش از پیش آنها در این راستا شد.

نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، به ضرورت ساخت بیمارستان بقیه ا.... کاشان و تکمیل و بهره برداری از بیمارستان های ثامن الائمه (ع) و امام حسن (ع) آران و بیدگل تاکید کرد و گفت: مسئولین وزارت بهداشت و دانشگاه بایستی به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.

وی اظهار داشت: با بهره برداری از این بیمارستان ها، بار اشغال تخت بیمارستان شهید بهشتی کاهش می یابد.

نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس، با اشاره به مغتنم بودن فرصت حضور دکتر نمکی به عنوان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، خواستار پیگیری امور مردم منطقه در حوزه سلامت شد.

وی، همچنین به ضرورت توسعه صنایع غذایی، دارویی و تجهیزات پزشکی در منطقه جهت جذب سرمایه گذاران این حوزه تاکید کرد و ادامه داد: کاشان می تواند به قطب گردشگری سلامت تبدیل شود و که این امر نیازمند سرمایه گذاری در این خصوص می باشد.

دکتر ساداتی نژاد، در پایان توسعه خدمات حوزه بهداشت و درمان و راه اندازی دانشکده داروسازی در کاشان را ضروری دانست.

مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه با حضور آیت ا... نمازی عضو مجلس خبرگان رهبری و نماینده ولی فقیه، دکتر حریرچی معاون کل وزیر بهداشت، دکتر مصداقی نیا عضو هیات امناء دانشگاه، دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی،علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه کاشان و مهندس رسول زاده رئیس شورای اسلامی کاشان و جمعی از مسئولین دانشگاه و شهرستان روز سه شنبه 30 مهر 1398 در آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

١٤:١٨ - سه شنبه ٣٠ مهر ١٣٩٨ / شماره : ٩٩ / تعداد نمایش : 595

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: