نسخه چاپي ارسال به دوستپیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت روز حسابدار

رئیس دانشگاه در پیامی 15 آذرماه روز حسابدار را به همکاران این حوزه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، متن پیام دکتر سید علیرضا مروجی به شرح ذیل است:

حرفه حسابداری از طریق ارائه اطلاعات درست به مدیران نقش بسزایی در سیاست‌گذاری‌های خرد و کلان و شفاف‌سازی فعالیت‌های اقتصادی هر سازمانی دارد. به‌یقین هر آنچه به محاسبه مربوط می‌شود٬ چشم تیز و دقتی بالا می‌طلبد و نبود آن قطعاً در سرنوشت مالی هر سازمانی اثرگذار است.

روز حسابدار مظهر همگرایی و خردورزی جمعی حسابداران، کارآیی و بهینه شدن فعالیت های اقتصادی و تسهیم و تخصیص کارآی منابع اقتصادی کمیاب در میان طرح ها و فعالیت های اقتصادی، بیش از هر چیز در گرو اطلاعات و گزارش های مالی است که توسط حسابداران فرآورده می شوند.

حسابداری به عنوان یکی از مشاغل مهم و حساس در هر نهاد و سازمان بوده و حسابدار باید با مدیریت صحیح و شفاف سازی در کار خود بنیه مالی سازمان را تقویت نماید.

روز حسابدار را باید فرصتی ارزشمند برای شناساندن و بالابردن سطح آگاهی عمومی از نقش حسابداران دانست و اذعان نمود که حسابداری تنها یک شغل عادی نیست بلکه یک حرفه است و برای کارکردن در این شغل به دانش حرفه ای و تخصص نیاز است.

اینجانب فرا رسیدن این روز را به تمامی فعالان سخت کوش، متخصص و امین حوزه های مالی و حسابداری و تلاش گران عرصه های پاسخگویی، شفاف سازی و تصمیم سازان حقیقی فعالیت های اقتصادی کشور، بخصوص همکاران خود در دانشگاه تبریک و تهنیت عرض می کنم و از خداوند منّان عزت، سربلندی و توفیق روزافزون ایشان را خواستارم.

١٤:٣٥ - چهارشنبه ١٣ آذر ١٣٩٨ / شماره : ١٩١ / تعداد نمایش : 421

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1398/09/14 7:41
0
0
ممنون از شما که یادی از حسابداران نمودی
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: