نسخه چاپي ارسال به دوست


معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه عنوان کرد
کار فرهنگی یک هنر، دانش، تخصص و مهارت است

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه اظهار داشت: کار فرهنگی یک هنر، دانش، تخصص و مهارت است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، دکتر حمیدرضا گیلاسی ضمن تشکر از حضور شرکت کنندگان در مراسم انتخابات خانه نشریات دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی منطقه مرکزی گفت: کار در حوزه نشریات کار دشواری است که نیاز به علم و مهارت دارد تا بتوانید در زمینه های مختلف آن کار کنید.

دکتر محمدحسین صالحی مدیر فرهنگی دانشگاه نیز در این نشست، از کلیه مدیران مسئول و فعالان نشریات دانشجویی برای شرکت در این نشست تشکر و قدردانی نمود و اظهار امیدواری کرد: کارگاه های برگزار شده در راستای افزایش مهارت و توانمندسازی شرکت کنندگان، مفید واقع شده باشد.

قدیر حجازی زاده مسئول نشریات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در ادامه، ضمن تشکر از مدیران و دانشجویان دانشگاه برای فراهم نمودن امکانات و میزبانی خوبشان بیان داشت: امیدواریم بعد از استقرار تیم جدید در حوزه نشریات، جایگاه و اهمیت ویژه ای برای نشریات ببینیم و با توجه به نشست هایی که به تازگی برگزار کرده ایم؛ حوزه نشریات کمترین آسیب را ببیند و پیشرفت کند.

در پایان این نشست نامزدهای انتخاباتی ضمن معرفی خود به مشکلات عرصه نشریات دانشجویی پرداختند و انتخابات برای پنج نفر کاندید از  ۱۷ نفر ثبت نام کننده  انجام شد.

انتخابات در حضور ناظرین دانشجویی و قدیر حجازی زاده مسئول نشریات دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور برگزار شد و در نهایت امین ملاگلی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان با کسب اکثریت آراء به همراه کامیاب کریم پور از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و علی کریمی راد از دانشگاه علوم پزشکی یزد به ‌عنوان نمایندگان نشریات منطقه مرکزی انتخاب شدند.

نتایج انتخابات به شرح زیر است:

  • کل آراء:۱۲۶ رای
  • امین ملاگلی: ۳۹ رای
  • کامیاب کریم پور: ۳۷ رای
  • علی کریمی راد: ۳۳ رای
  • محمد امین خلیلی: ۱۲ رای
  • محمد قربانی: ۵ رای

لازم به ذکر است انتخابات در دومین روز از نشست فعالان و کارشناسان نشریات دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی منطقه مرکزی کشور با حضور دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان، شهرکرد، یزد و کاشان انجام شد.

١٧:٣٩ - شنبه ٩ آذر ١٣٩٨ / شماره : ١٨٤ / تعداد نمایش : 709

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: