نسخه چاپي ارسال به دوستپیام تبریک رییس دانشگاه به مناسبت روز جهانی رادیولوژی

رییس دانشگاه روز جهانی رادیولوژی را به تمامی همکاران فعال در این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل دانشگاه، متن پیام دکتر سید علیرضا مروجی به شرح ذیل است:

به سبب تنوع خدمات مربوط به سلامت، افراد مختلف با تخصص های مختلف در این عرصه فعالیت می کنند که هر یک نقش بسزایی در تامین اهداف سلامت ایفاء می کند.

8 نوامبر مصادف با 17 آبان ماه سالروز کشف اشعه ایکس توسط رونتگن دانشمند آلمانی به عنوان روز رادیولوژی نامگذاری شده است. این روز بهانه ایست برای تقدیر و پاسداشت از خدمات پرتونگاران و رادیولوژیست ها در تشخیص و تسکین آلام بشری و حمایت از زندگی و سلامت انسان ها در نظام سلامت.

پویایی و پیشرفت سریع این علم در دو دهه اخیر دگرگونی عظیمی را در تشخیص و درمان بسیاری از بیماری‌ها فراهم نموده است.بی شک پیشرفت سریع و باورنکردنی این علم در طی سال های گذشته و آثار و فواید بی بدیل آن در درمان بیماری ها، تصور دنیای بدون رادیولوژی را دشوار ساخته است.

اینجانب ضمن تبریک سال روز کشف اشعه ایکس و روز جهانی رادیولوژی به همه همکاران گرامی، از زحمات خالصانه این عزیزان در تشخیص و آرامش آلام دردمندان، حمایت از زندگی و سلامت انسان ها، تشکر و قدر دانی می نمایم.

 

دکتر سید علیرضا مروجی

رئیس دانشگاه

٠٩:٥٣ - شنبه ١٨ آبان ١٣٩٨ / شماره : ١٣٤ / تعداد نمایش : 703

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1398/08/19 14:51
0
1
با سلام تشکر از لطف جنابعالی امیدوارم جهت افزایش انگیزه پرتوکاران در احقاق حق از دست رفته پرتوکاران ( حق اشعه) تلاش مضاعف داشته باشید.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: