نسخه چاپي ارسال به دوستبرگزاری چهارمین جلسه شورای سیاستگذاری دانشگاه

چهارمین جلسه شورای سیاستگذاری با حضور رئیس دانشگاه، معاون آموزشی و گروه های روانشناسی بالینی، روانپزشکی، مسئول و کارگروه بسته ماموریت گرایی و ارتقای توانمندی دانشگاه ها در بستر آمایش سرزمینی مورخ 6/8/99 در محل سالن دکتر قریب برگزار شد.

به گزارش وب دا، دکتر عبداله امیدی مدیر گروه روانشناسی بالینی دانشگاه در این نشست، به ارائه فعالیت ها و اقداماتی که از سال 90 تا به امروز در خصوص رویکرد های وسیع طب رفتاری مثل اختلالات رفتاری یا سایکوسوماتیک اعم از برگزاری کارگاه های ملی و منطقه ای، همایش ها، وبینارها، کرسی های آزاد اندیشی، تولید مقالات و کتب مختلف پرداخت.

دکتر افشین احمدوند مدیر گروه روانپزشکی نیز گزارش مبسوطی از کلیه  فعالیت های انجام شده در این گروه در خصوص بازتوانی روانشناختی مبتنی بر جامعه مانند بازنگری کوریکولوم دستیاری بازتوانی روانی، برگزاری همایشهای ملی و
 منطقه ای، آموزش های تئوری و عملی بازتوانی روانی، مشارکت در اجرا و پایش برنامه های خدمات سلامت روان در مراکز بهداشتی، شرکت در دوره توانبخشی  روانی اجتماعی  اجرا شده در شهر تریسته ایتالیا و ارسال گزارش فعالیتها به WAPRارائه داد.

در ادامه انتظارات گروه روانشناسی بالینی در خصوص پیگیری راه اندازی رشته روانشناسی ورزشی در مقطع کارشناسی ارشد و پیگیری راه اندازی دکترای روانشناسی بالینی مطرح شد.

این جلسه به منظور معرفی فعالیت های پیشگفت در دو زمینه طب رفتاری و بازتوانی روانی با هدف اقدام در جهت فراهم کردن زمینه های کسب ماموریت ویژه در این دو حیطه برای دانشگاه برگزار شد.

دکتر مروجی رئیس دانشگاه در پایان، ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های بسیار ارزنده فوق، قول همکاری و تلاش در جهت کسب امتیاز ماموریت ویژه در این دو زمینه را داد.

١٨:٤٦ - جمعه ٩ آبان ١٣٩٩ / شماره : ١٠٨٠ / تعداد نمایش : 250

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: