نسخه چاپي ارسال به دوستهشدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان به مردم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، در خصوص افزایش موارد ابتلا به ویروس کووید 19 در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل به مردم هشدار داد.

دکتر سید علیرضا مروجی، به افزایش تعداد بستری های مبتلا به این ویروس در منطقه اشاره کرد و گفت: این درحالی است که تعداد بسیاری از بیماران در منزل بستری هستند و اگر قرار است مسئولین و مردم  اقدامی انجام دهند الان باید کمک کنند.

وی، به تعداد زیاد بیماران و حجم زیاد کار و تلاش فداکارانه و مجاهدانه در حوزه های مختلف از بهداشتی درمانی گرفته تا مدیریتی و پشتیبانی اشاره کرد و افزود: شرط انصاف، وجدان و عقل حکم می کند با پرسنل حوزه سلامت در راستای پیشگیری و مقابله با کووید19 همکاری شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، با بیان کمبود نیروی انسانی به ویژه در شرایط کنونی به علت حجم زیاد کار و اخذ مجوز نیروی انسانی با حمایت وزیر بهداشت اشاره کرد و اظهار امیدواری کرد: در آینده نزدیک کمبود نیرو جبران شود تا پرسنل حوزه بهداشت و درمان فرصت بیشتری  برای آرامش و استراحت داشته باشند تا بتوانند به مردم کمک کنند.

وی، با بیان عدم وجود تخت خالی اظهار داشت: تغییر ظرفیت و خالی کردن هر تخت به قیمت ظلم به بقیه بیماران می باشد، دانشگاه علوم پزشکی چاره ای دیگری ندارد و تمام تلاش خود را برای خدمت به تمام بیماران به کار می گیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، در خصوص وضعیت ابتلا به بیماری کووید 19در منطقه یادآور شد: اگر وضعیت رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سطح جامعه به همین شکل باشد هیچ چیز قابل پیش بینی نیست.

١٤:١٢ - چهارشنبه ٧ آبان ١٣٩٩ / شماره : ١٠٧٩ / تعداد نمایش : 694

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: