نسخه چاپي ارسال به دوستنشست هم اندیشی دبیران تشکل ها و کانون های فرهنگی دانشگاه برگزار شد

نشست هم اندیشی دبیران تشکل ها و کانون های فرهنگی دانشگاه به صورت مجازی مورخ 6/8/99 برگزار شد.

به گزارش وب دا، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در این جلسه، بر فعالیت کانون ها و تشکل های دانشجویی مطابق با سرفصل های پایش عملیاتی تاکید کرد و گفت: در شرایطی که امکان حضور فیزیکی دانشجویان در فضاهای دانشگاهی به دلیل شیوع ویروس کووید 19 وجود ندارد و همه فعالیت های آموزشی و فرهنگی در بستر فضای مجازی انجام می شود، با فعال تر کردن حضور دانشجویان در کانون دانشگاه ها، می توانیم مسئولیت پذیری دانشجویان را تقویت کنیم.

دکتر حمیدرضا گیلاسی، گزارشی از سفر معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت متبوع و اقدامات صورت گرفته اعم نوسازی امکانات رفاهی دانشگاه در سلف و خوابگاه های دانشجویی ارائه داد.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا شاه فضل مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه در این جلسه، بر لزوم اهمیت اجرای فعالیت های فرهنگی با استفاده از پتانسیل فضای مجازی و بهره گیری از فعالیت های خلاق در جذب دانشجویان تاکید کرد.

دکتر محمدحسین صالحی مدیر امور فرهنگی دانشگاه نیز، در ادامه گزارشی از فعالیت های کانون ها و تشکل ها در سال ۹۹ و زیرساخت های تهیه شده به منظور تسهیل اجرای فعالیت های فرهنگی ارائه داد و بر حضور پرشور کانون ها و تشکل ها در جشنواره سیمرغ تاکید کرد.

لازم به ذکر است: در پایان نشست دبیران تشکل ها و کانون ها به گزارشی از فعالیت های خود پرداختند و مشکلات و مسائل خود را مطرح نمودند.

گفتنی است: در این نشست بر فعالیت کانون ها و تشکل های دانشجویی مطابق با سرفصل های پایش عملیاتی تاکید شد

١٢:١٠ - چهارشنبه ٧ آبان ١٣٩٩ / شماره : ١٠٧٦ / تعداد نمایش : 121

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: